Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 26.03.23

Дата: 27.03.2023 12:11

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 26 березня.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 15 бригад – це 65 робітників та 24 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Берислав, Миролюбівку, Любимівку, Хрещенівку, Краснолюбецьк та Кірове.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 2,2 гектара територій, вилучили 5 вибухонебезпечних предметів, знищили – 82. Піротехніки ДСНС обстежили 0,7 гектара територій, вилучили та знешкодили 62 вибухонебезпечні предмети. Підрозділи ЗСУ та ДССТ обстежили 4 кілометри доріг, 419,5 гектара територій, на яких виявили та знищили 104 вибухонебезпечні предмети.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 43 особи, з них 4 – це діти.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1794 продуктові набори, 4000 буханок хліба та 11040 банок консерви. Також людям передали 4766 OSB-листів.

Волонтери БО “Ранок відродження” привезли до Милівської громади гуманітарну допомогу. Привезли гігієнічні набори, а також дві вантажівки шиферу. Вони відправилися до села Дудчани для ремонту будинків, покрівлі яких зруйновані повністю. Загалом планують відновити 27 осель.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА