Дякую всім, хто нагадує, що російська агресія може закінчитися значно швидше, якщо світ буде швидшим – звернення Президента України

Дата: 28.03.2023 23:09

«Хочу сьогодні подякувати кожному і кожній, хто за покликом свого серця в різних країнах, на різних майданчиках, різними словами, але однаково чесно і сильно нагадує світу, що російська агресія може закінчитися значно швидше, ніж про це іноді говорять. Швидше – якщо світ буде швидшим, якщо світ буде рішучішим.

Зруйновані українські міста і села вздовж кордону держави-терориста, постійний шантаж Росії і погрози знищити життя ще й в інших країнах, постійна відмова від повернення справжнього миру та знущання з базових міжнародних норм – усе це достатні причини, щоб тиснути і боротись, щоб не шукати компромісів і дбати про цінності світу реально... Реально! Щодня здобуваючи результат для свободи. Щодня здобуваючи результат для миру. Щодня примушуючи Росію до втрат».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 398-го дня війни.

Відео за посиланням:https://youtu.be/24P1C2hcCds

З сайту Херсонської ОДА