Щоб перемогти тиранію, потрібне більше єднання; демократичний світ здатен його досягти – звернення Володимира Зеленського

Дата: 29.03.2023 23:46

«Бахмут. Сьогодні є за що подякувати нашим бійцям, які бʼються на Бахмутському напрямку. Бʼються стійко, результативно. Я дякую кожному і кожній, хто робить усе, щоб втрати ворога там зростали! А особлива подяка воїнам нашої 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. Костя Гордієнка, 77-ї окремої аеромобільної бригади та славетній 93-й окремій механізованій бригаді «Холодний Яр». Молодці, хлопці!

Плюс сьогодні ще й зроблено крок на зміцнення духовної незалежності нашої держави, на захист нашого суспільства від старих і цинічних московських маніпуляцій релігією. Україна – це територія найбільшої релігійної свободи у нашій частині Європи. Так – від 91-го року. Так – буде завжди.

Я дякую всім, хто дбає про Україну і наших громадян! Дякую всім, хто підтримує українську боротьбу за незалежність!»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 399-го дня війни.

відео за посиланням:https://youtu.be/Zf2RyNFRMGI

З сайту Херсонської ОДА