Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 01.04.23

Дата: 02.04.2023 13:54

рацюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 1 квітня.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 23 бригади – це 111 робітників та 38 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Добрянку, Новопетрівку, Калинівське, Давидів Брід, Посад-Покровське, Олександрівку та Херсон.

Над відновленням пошкоджених російськими обстрілами будівель у Херсоні працювали 20 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби. Роботи виконали за 4 адресами, закрили 33 віконних отвори та встановили 21 лист для захисту пам'ятника Тарасу Шевченку.

Вибухотехніки Нацполіції обстежили 1,8 гектари територій, вилучили 13 боєприпасів, знищили 49 вибухонебезпечних предметів. Піротехніки ДСНС обстежили 7,8 гектара територій, вилучили та знешкодили 178 вибухонебезпечних предметів. Підрозділи ЗСУ обстежили 15 гектарів територій, на яких виявили та знищили 101 вибухонебезпечний предмет.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 94 особи, з них 23 дитини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1447 продуктових набори, 13920 буханок хліба, 720 банок консервів, понад 8 тис. літрів питної води, 220 овочевих наборів, 45 гігієнічних наборів та 450 гарячих обідів. Також людям роздали 10 ремонтних наборів, 30 коробок одягу, 31 кубометр дров, 95 планшетів та 109 хромбуків.

У Білозерській тергромаді облаштували захисними спорудами дві центральні зупинки громадського транспорту.

У селі Широка Балка Станіславської тергромади провели обстеження укриттів, а також частково відремонтували приміщення ФАПу.

У Станіславі ліквідували порив водомережі, тривають ремонтні роботи у селі Олександрівка.

Працюємо далі!