Сьогодні відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в розмінуванні

Дата: 04.04.2023 15:26

Херсонщина, де розгорнулася битва за український південь, - одна з найбільш замінованих областей України. Ворожа вибухівка постійно відбирає людські життя.

Тож робота саперів для нас не просто важлива. Ці герої відстоюють наше право спокійно ходити по рідній землі. Засівати наші поля. Їх робота - запорука мирного майбутнього без відлуння страшної війни.

Території нашої області розміновують співробітники ДСНС, Національної поліції, Державної спеціальної служби транспорту, військові ЗСУ та Тероборони. Щодня, ризикуючи собою, вони звільняють наші землі від російських боєприпасів.

Поважайте їх працю! Бережіть своє здоров'я та життя! Це просто - дотримуйтесь елементарних правил, що в інфографіці.

Не залишайте ворогові можливості ще нашкодити вам та вашим родинам!

Автор: Антон Костюк, Прес-служба ОДА