Судитимуть громадянина рф, який очолив окупаційну “ВЦА Каланчацького округу” на Херсонщині

Дата: 04.04.2023 19:12

Скадовська прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно громадянина рф за фактом посягання на територіальну цілісність та недоторканість України.

За інформацією слідства, у липні минулого року підозрюваний прибув до тимчасово окупованого Скадовського району, аби обійняти фейкову посаду “председателя ВГА Каланчакского округа”.

Він вказував військовим рф на патріотично налаштованих громадян та працівників органів влади. Окупанти застосовували до них психологічний та фізичний тиск, аби схилити до співпраці.

Також підозрюваний сприяв проведенню так званого “референдуму”. Під час прокремлівського форуму він заперечував існування України та висловлювався у підтримку дій росії.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося УСБ України в Херсонській області.

Фото: Херсонська обласна прокуратура.

З сайту Херсонської ОДА