«Успішний стартап: від ідеї до масштабування» - безоплатний освітній курс на Prometheus

Дата: 06.04.2023 07:29

Плануєте або почали розвивати власний стартап? Українці вже показали світові, що ми — країна сміливих підприємців. Якщо ви відчуваєте в собі сили стати одним із іноваційних лідерів, тоді безоплатний курс «Успішний стартап: від ідеї до масштабування» на Prometheus саме для вас!

Потужна команда експертів-практиків, які самі пройшли шлях від ідеї до стартапу, від заснування бізнесу – до його масштабування та виходу на глобальний ринок, відверто поділиться власним досвідом, своїми помилками та успіхами, розкаже, які саме знання та навички найважливіші на самому початку, а про що можна замислитися згодом.

Курс буде корисним не лише для тих, хто тільки-но починає свій шлях у бізнес. Навіть досвідчені фаундери стартапів знайдуть у ньому багато корисного для себе, почерпнуть інформацію з чийогось багатого досвіду, дізнаються приклади численних перемог та невдач.

Складові частини курсу:

• відеолекції, що наголошують на важливих теоретичних основах успішного бізнесу (юридичних, фінансових, продуктових тощо);
  • самостійні практичні завдання, завдяки яким ви розробите план дій для розвитку власного стартапу;
  • практичні кейси з реальними історіями від провідних українських підприємців, щоб надихнути вас та вберегти від зайвих дій
  • а в фіналі активного навчання – презентація власних проєктів для охочих отримати фідбек та натхнення від практиків.

Онлайн-курс допоможе підприємцям, які розвивають стартапи, ознайомитися з кращим світовим досвідом розвитку бізнесу. На його основі ви сформуєте карту власного шляху до успіху.

Буде цікаво і корисно:

• людям, які прагнуть започаткувати власний стартап
  • підприємцям, які вже мають власну справу й бажають її масштабувати
  • засновникам стартапів, які планують залучення інвестицій
  • студентам
  • відео за посиланням:https://youtu.be/6tABjgCN71c

Реєструйтеся на безоплатний курс за посиланням.

Курс розроблено Українським фондом стартапів – державним фондом, створеним у 2018 році за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія фонду – сприяти створенню та розвитку технологічних стартапів на ранніх стадіях (pre-seed та seed) з метою підвищення їх глобальної конкурентоспроможності. За 3 роки діяльності Фонд став найбільшим ангельським інвестором в Україні та Східній Європі, профінансувавши понад 250 стартапів на суму більш ніж 6.5 млн доларів США.

З сайту Херсонської ОДА