Новобранці “Азову” завершили курс бойової підготовки

Дата: 06.04.2023 09:58

Бійці пройшли інтенсивний курс тренувань. Він включає тактичну, фізичну, вогневу та військово-інженерну підготовку, топографію, а також заняття з тактичної медицини.

Теорію прикріплювали практичними заняттями на полігоні. У рекрутів сформувалися психологічна стійкість та вольові якості, необхідні для ефективного ведення бою.

Добровольці, котрі подолали курс бойової підготовки, присягнули на вірність українській нації та приєдналися до великої родини “Азову”!

Найкращі — отримали омріяний шеврон з рук т.в.о командира бригади, майора Богдана “Тавра” Кротевича.

Далі бійці потраплять у свої підрозділи, де на них чекає ще суворіша підготовка під керівництвом командирів, загартованих дев'ятьма роками війни.

Хочеш так само? Тоді мерщій подавай заявку добровольця – на сайті “Гвардії наступу” або у найближчому ЦНАПі.

відео за посиланням;https://youtu.be/-UcBr3ZYXqg

Відео: “Азов”.