Херсонщину відвідала віце-прем’єр-міністрка України – Міністрка економіки України

Дата: 06.04.2023 19:57

Начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін зустрівся з першою віце-прем’єр-міністеркою України, міністеркою економіки Юлією Свириденко.

В межах візиту на Херсонщину міністерка оглянула Міжнародний аеропорт «Херсон», понівечений окупантами, й взяла участь у обговоренні перспектив відбудови летовища.

Також Юлія Свириденко відвідала Киселівку, де знаходиться одне із вщент розбитих приватних підприємств, та Посад-Покровське, котре загарбники зруйнували майже повністю. У Посад-Покровському міністерка ознайомилася із ходом відновлення місцевої амбулаторії та встановлення модульних будиночків від шведського уряду.

Однією з ключових тем під час спілкування з місцевим населенням було сільське господарство, адже саме ця галузь буде основою для швидкого відновлення багатьох населених пунктів області.

На Миколаївщині у Снігурівці Олександр Прокудін разом із аграріями і підприємцями із Херсонщини обговорювали з очільницею Міністерства економіки подальший розвиток нашого регіону.

Уряд підтримує Херсонську область. Дякуємо!

відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=1142437689737995

З сайту Херсонської ОДА