Щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я

Дата: 07.04.2023 14:11

Цьогоріч він збігся з 75-річчям Всесвітньої організації охорони здоров’я, членство в якій мають 194 держави. Їх спільна мета – працювати над зміцненням здоров’я своїх громадян.

ВООЗ надає вагому підтримку Україні під час повномасштабного вторгнення росії. Ми отримуємо десятки машин “швидкої”, тонни ліків, медичного обладнання, а також наші лікарі мають змогу обмінюються досвідом із колегами з усього світу. Вдячні за цю надважливу підтримку!

Цього дня ми відзначаємо важливість доброго здоров'я та благополуччя для людей по всьому світу і маємо нагоду оцінити своє здоров'я, пообіцяти собі дбати про себе, бути уважними до себе і один до одного. Разом ми можемо створити більш здорову та щасливу країну, а отже – і світ.

#здоровішіразом

З сайту Херсонської ОДА