єРобота: переселенці з Херсона відкрили книгарню у Рівному

Дата: 08.04.2023 17:52

Михайло та Вікторія Новицькі — переселенці з Херсона, після повномасштабного вторгнення росії змушені були переїхати до Рівного. До війни вони мали бізнес у Херсоні — друкарню, медіахолдинг, який видав найбільший тираж газет в Україні.

У Рівному подружжя вирішило розпочати свій бізнес з нуля. Подали заяву на мікрогрант за програмою «Власна справа» і отримали кошти. За мікрогрант від держави відкрили книгарню у центрі Рівного, куди тепер із задоволенням заходять мешканці міста, переважно молодь.

Що таке урядова грантова програма єРобота?

Програма включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць.

Завдяки програмі можливо:

— відкрити та розвивати власний бізнес;

— створювати й розвивати переробні підприємства, садівництво та виноградарство, тепличне господарство.

Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Детальніше - за посиланням.

З сайту Херсонської ОДА