Термін «програш» має стати супутником терміну «агресор», і лише українська перемога це забезпечить – звернення Президента України

Дата: 10.04.2023 23:57

«Сьогодні – хороша новина від нашої команди, що займається обмінами. Вдалося повернути додому ще 100 захисників і захисниць. 80 чоловіків і 20 жінок. Це армійці, прикордонники, воїни Військово-Морських сил, нацгвардійці. Серед них, до речі, оборонці «Азовсталі».

Це – сотня родин, які перед Пасхою отримали справжню радість. І, звичайно, продовжуємо працювати, щоб повернути всіх наших із російської неволі. Пам’ятаємо про кожного і кожну! І повернемо!

Маємо і чергові кроки в оборонній допомозі нашій державі – від Німеччини. Дякую за них. Два тижні – і посилення від Німеччини по бронетехниці, ППО, боєприпасах, інженерних машинах, медицині...

Усе, що посилює захист України від російського терору, все, що дає нашим воїнам більше можливостей для активного руху, – все це захищає й кожного в країнах-партнерах, кожного в Європі, кожного у світі».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 411-го дня війни.

відео за посиланням:https://youtu.be/02INr_rDF6U

З сайту Херсонської ОДА