Безоплатний курс «База: Сучасна військова підготовка» на Prometheus

Дата: 24.04.2023 12:31

На освітній платформі Prometheus запущено безоплатний курс «База: Сучасна військова підготовка», націлений надати ключові знання із військового вишколу, орієнтовані на досвід цієї війни. Програма охоплює головні напрями: від загальної підготовки і побутових умов на фронті до видів озброєння, тактичної підготовки та аеророзвідки. Також курс містить основи тактичної медицини і психологічної підготовки.

Цей курс дає базові знання з військової справи. Він не замінює практичне навчання в центрах підготовки. Завдання курсу — доповнити та допомогти засвоїти необхідний обсяг знань, на який зазвичай не вистачає часу. Зокрема, характеристики різної зброї, орієнтування, зв'язок, тактична медицина, виживання в польових умовах тощо.

Курс містить перевірені на практиці знання і рекомендації від експертів, які мають бойовий досвід з 2014 року й дотепер. Пройшовши його, ви будете швидше і злагодженіше тренуватися та виконувати бойові завдання. Це важливо, адже ваша підготовка суттєво збільшує шанси на виживання — ваші, а також побратимів і посестер.

Ви можете завантажити матеріали курсу і вивчати їх офлайн, коли немає доступу до інтернету. Ви також можете повертатися до курсу в будь-який момент, щоб закріпити знання.

Цей курс буде цікавий

вперше мобілізованим
військовослужбовцям без практичного досвіду
військовослужбовцям, які хочуть оновити та доповнити свої знання
тим, хто підпадає під мобілізацію
Програма курсу

Розділ 1. Загальна підготовка (1,5 години)

Розділ 2. Умови побуту (45 хвилин)

Розділ 3. Тактична підготовка (3 години)

Розділ 4. Тактична медицина (1 година)

Розділ 5. Звʼязок на полі бою (50 хвилин)

Розділ 6. Орієнтування (40 хвилин)

Розділ 7. Види озброєння (3 години)

Розділ 8. Аеророзвідка (45 хвилин)

Розділ 9. Саперна справа (70 хвилин)

Розділ 10. Психологічна підготовка (40 хвилин)

Реєструйтеся та проходьте курс за посиланням.

Навчальні матеріали розроблені командою волонтерів у співпраці з військовими експертами, медиками та психологами. Всі учасники проєкту долучалися за власним бажанням та на безоплатній основі.

Курс створено в партнерстві з Центром спеціальної підготовки ASKOLD.