Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 22.04.23

Дата: 23.04.2023 13:26

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 22 квітня.

Для відновлення світла на Херсонщині працювала 21 бригада – це 122 робітники та 33 одиниці техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Хрещенівку, Чкалове, Благодатне, Садок, Калинівське, Давидів Брід, Новополтавку, Херсон, Олександрівку, Таврійське та Посад-Покровське.

Енергетики частково відновили світло у селі Садок Борозенської громади. До мережі підʼєднали 74 абоненти.

Фахівці оператора мобільного звʼязку відновили роботу 1 базової станції у Шуменському мікрорайоні Херсона. Нині на звільненій Херсонщині працює 291 базова та 3 пересувні станції.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 10 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено у 3 житлових будинках, де OSB-листами закрили 20 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 31707,4 гектара територій, з них 27435,3 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено 59271 вибухонебезпечний предмет.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 52 людини, з них 5 дітей.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 4881 продуктовий набір, 13306 банки консерви, 13430 буханок хліба, 1340 пасок та 524 літри питної води.

Рятувальникам першої Державної пожежно-рятувальної частини, котрі працюють у Суворовському районі Херсона, передали тепловізор. Це допомога від україно-німецької благодійної організації “Ukraine-Hilfe Berlin e.V”.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА