Інформація щодо ворожих обстрілів Херсонщини 03.05.23

Дата: 04.05.2023 08:49

За інформацією Херсонської ОВА, російські окупанти 98 разів обстріляли мирні населені пункти Херсонщини. Випустили 539 снарядів з артилерії, РСЗВ, мінометів, танків, безпілотників та авіації.

Ворог масованим вогнем вкрив житлові квартали Херсона – росіяни обстріляли місто 16 разів, випустивши 82 снаряди. Влучили у Привокзальну площу, територію та споруди залізничного вокзалу, АЗС, двох закладів торгівлі, заводу й автогосподарства, територію залізничного переїзду.

Минулої доби російська армія обірвала життя 23 жителів Херсонщини, 46 людей отримали поранення. Серед травмованих є двоє дітей – це 6-річний хлопчик та 17-річна дівчина.

На жаль, цієї ночі в реанімації помер завідуючий відділення одного із обласних медичних закладів.

Співчуття рідним та вічна памʼять загиблим!

Автор: Антон Костюк, Прес-служба ОДА