Сьогодні - Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю

Дата: 05.05.2023 15:52

Мільйони українців з інвалідністю потребують рівних прав та можливостей. Це стосується усіх сфер життя, в тому числі професійної. Ми змінюємо підходи й формуємо нову модель відносин між людьми з інвалідністю, роботодавцями та державою. Забезпечення повного комплексу інструментів, серед яких: якісна та вчасна реабілітація, перенавчання, набір послуг і підтримки, – усе це дозволить кожній людині реалізувати себе в соціумі й на ринку праці, приносити користь й сприяти європейському майбутньому України.

Для цього Міністерство соціальної політики України розробило Законопроєкт 5344-д з метою побудови рівних можливостей для всіх громадян. У разі його ухвалення, ми зможемо забезпечити належний рівень працевлаштування для осіб з інвалідністю з урахуванням успішного досвіду країн ЄС, надати нові можливості для бізнесу з підтримки працевлаштування людей з інвалідністю.

відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=3506828019540514

Прямуємо разом до створення країни рівних можливостей!

З сайту Херсонської ОДА