КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

Дізнавайтесь про організацію кібербезпеки в громадських організаціях в умовах війни з освітнього курсу на Prometheus

Дата: 08.05.2023 07:15
Кількість переглядів: 120

Війна йде не лише на полі бою, а й у кіберпросторі. Тому діяльність громадських організацій вимагає ретельної уваги до правил цифрової безпеки. З метою допомогти громадським організаціям налаштувати та посилити цифрову безпеку, освітньою платформою Prometheus  за підтримки The German Marshall Fund of the United States (GMF) запущено безоплатний курс «Цифрова безпека для громадських організацій в умовах війни».

За даними Лабораторії цифрової безпеки, з 2022 року в Україні спостерігається безпрецедентна ескалація кібератак на громадянське суспільство та державний сектор з боку росіян ‒ від цілеспрямованого фішингу зі шкідливим програмним забезпеченням до перенаправлення інтернет-трафіку через росію.

Якщо ви працюєте у сфері прав людини, допомагаєте постраждалим або займаєтеся волонтерською діяльністю, важливо забезпечити захист даних та комунікації в організації.

У курсі «Цифрова безпека для громадських організацій в умовах війни» ви дізнаєтеся, як громадським організаціям налаштувати та посилити цифрову безпеку на базовому рівні. Разом із експертами курсу ви:

  • з'ясуєте, що загрожує громадському сектору в цифровому середовищі і як оцінити ризики для своєї організації;
  • проаналізуєте, чи потрібна вашій організації політика цифрової безпеки і як її створити;
  • дізнаєтеся, чому зберігання інформації на організаційних пристроях не виправдовує себе і як мігрувати в хмарні сервіси;
  • розглянете основні правила безпеки для організаційних та робочих поштових акаунтів і соціальних мереж;
  • визначите ефективні способи роботи з пристроями та джерела отримання пільгового програмного забезпечення для громадських організацій.

Цей курс ‒ корисний путівник у світ організаційної кібербезпеки, який поряд із теоретичною інформацією містить:

  • приклади реальних безпекових інцидентів;
  • інтерактивний глосарій з визначеннями ключових термінів;
  • перелік додаткових ресурсів;
  • практичні завдання і контрольні тести;
  • форум для обговорення актуальних питань;
  • інтерактивну гру, де кожен зможе застосувати отримані знання і допомогти герою розгадати секретний код, щоб врятувати дані організації.

Автори курсу не пропонують готових та простих рішень, однак після опанування навчальних матеріалів ви чітко знатимете, у якому напрямку рухатися та на що звертати увагу, працюючи над підвищенням рівня цифрової безпеки у вашій організації.

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час. Після успішного завершення курсу слухачі отримають сертифікат, автентичність якого можна перевірити за посиланням, зазначеним на ньому.

Реєструйтеся та проходьте курс за посиланням.

відео за посиланням https://youtu.be/ZMvl8QzxW8Q

З сайту Херсонської ОДА

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь