8 травня – Всесвітній День Червоного Хреста!

Дата: 08.05.2023 18:30

Саме цього дня народився засновника Міжнародного руху – швейцарський бізнесмен, громадсьикий діяч і гуманіста Жан Анрі Дюнан.

Нині Червоний Хрест – це допомога, яка не має кордонів та обмежень! Це допомога, яка об’єднує та рятує. Цього дня ми хочемо вкотре подякувати за підтримку Херсонщини та її нескорених жителів!

Україна протистоїть підлому ти цинічному ворогу, який атакує навіть тих, хто допомагає мирним людям. Напередодні росіяни вдарили по мобільному шпиталю Червоного Хреста України, а сьогодні вночі знищили склад з гуманітарною допомогою в Одесі.

Попри шалену небезпеку для себе волонтери Червоного Хреста продовжують допомагати та всіляку підтримувати українців. З початку повномасштабного вторгнення росії понад 10 млн наших громадян отримали необхідну підтримку!

Дякуємо!

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики