Звернення з нагоди Дня Європи

Дата: 09.05.2023 11:09

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня

Це свято ми зустрічаємо в статусі країни-кандидата на членство в ЄС. Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.

Навіть попри війну, розвʼязану росією, ми з кожним новим днем наближаємося до своєї мети.

Україна інтегрується в європейський простір у всіх сферах: політичній, правовій, культурній – адаптуємо своє законодавство до європейського, разом формуємо підґрунтя для поступової інтеграції України до Єдиного європейського ринку.

І невдовзі над Радою Європи замайорить ще один стяг країни-члена Європейського Союзу – блакитно-жовтий прапор перемоги!

Слава вільному світу! Слава Україні!

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики