Щорічно у третю неділю травня в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій

Дата: 21.05.2023 12:00

Знищення всі, хто думає інакше, розстріли невинних без суду і слідства, катування, фільтрація, переслідування, депортації, – все це жахи тоталітарного режиму, які пережив наш народ.

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей розстріляли, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусово проходили психіатричне лікування.

Після вторгнення росії, жахи припинили бути частиною історії незламного українського народу, натомість вони стали моторошною реальністю.

Тисячі жорстоко вбитих, закатованих, зґвалтованих українців, – жахи війни, суворого сьогодення, в якому по всій країні немовби «розростається» Биківнянський ліс. Страшне місце, що хоронить в собі долі невинних загиблих, під час політичних репресій радянської влади.

Памʼятаємо силу і стійкість духу всіх, хто кинув виклик тоталітарній машині, й за це був жорстоко вбитий!

Автор: Антон Костюк, Прес-служба ОДА