Обовʼязок місцевої влади – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово – звернення Президента України

Дата: 01.06.2023 23:23

«Ми робимо максимум, щоб захистити людей. Не було такої міжнародної зустрічі, не було таких міжнародних переговорів, на яких не піднімалося б питання ППО для України.

Але захист людей – це захист на всіх рівнях. Укриття мають бути доступними. Ніколи більше не має повторитися ситуація, як цієї ночі в Києві, коли люди прийшли в укриття, а укриття зачинене.

Це обовʼязок представників місцевої влади – дуже конкретний обовʼязок – забезпечити наявність і доступність укриттів цілодобово. Боляче бачити недбале ставлення до цього обовʼязку. Боляче бачити втрати. І якщо обовʼязок на місцях не виконується, це прямий обовʼязок правоохоронців – притягати до відповідальності».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 463-го дня війни.

відео за посиланням:https://youtu.be/svQajaawjOo

Автор: Антон Костюк, Прес-служба ОДА