Дізнавайтеся про цікаві можливості застосування штучного інтелекту для вирішення щоденних завдань з курсу «Початок роботи з ChatGPT» на Prometheus

Дата: 05.06.2023 09:57

Сьогоднішній світ усе більше залежить від технологій штучного інтелекту. У кожній сфері є багато шляхів його використання для покращення продуктивності та оптимізації процесів. Ми спостерігаємо значне зростання популярності штучного інтелекту.

Згідно з дослідженням аналітичної компанії UBS, на січень 2023 року чат-ботом ChatGPT щомісяця обслуговуються понад 100 млн активних користувачів. 13 млн індивідуальних користувачів на день звертаються до ChatGPT.

ChatGPT – одна з найважливіших та найпотужніших мовних моделей. А це, своєю чергою, створює необхідність у кваліфікованих фахівцях, які зможуть використовувати інструмент у різних галузях.

З метою надати слухачам практичні навички щодо використання мовної моделі ChatGPT на освітній платформі Prometheus стартує новий безкоштовний курс «Початок роботи з ChatGPT».

Буквально за кілька годин навчання ви дізнаєтеся про цікаві можливості застосування штучного інтелекту для вирішення щоденних завдань, зареєструєтеся в ChatGPT та спробуєте його на практиці через кілька різних запитів.

Курс покликаний пояснити, у яких сценаріях ChatGPT зможе ефективно виконувати завдання, а в яких - ні. Ви:

• навчитеся створювати високоякісні запити до ChatGPT за допомогою основних принципів prompt engineering,
  • ознайомитеся з принципами відповідального штучного інтелекту,
  • знатимете, як використати ChatGPT для розв'язання різноманітних завдань.

Курс містить велику кількість практичних порад, поданих зрозумілою для новачків мовою.

Цей курс для всіх, хто вже чув про ChatGPT, але ще не уявляє всіх його можливостей:

• школярів та студентів,
  • бізнесменів та офісних працівників,
  • для науковців і журналістів,
  • а також для маркетологів, копірайтерів та розробників програмного забезпечення.

Запуск курсу відбудеться 06 червня 2023 року.

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат будуть доступні в будь-який час.

Отримати більш детальну інформацію та зареєструватися на курс можна вже зараз за посиланням.

Можна ігнорувати штучний інтелект або боятися його, а можна в ньому розібратися і зрозуміти, як стати професійнішим та успішнішим!

Разом будуємо цифрову країну майбутнього!

відео за посиланням:https://youtu.be/XV40RkQ7krE

З сайту Херсонської ОДА