Відновлюємо звільнену Херсонщину – виконані роботи за 04.06.23

Дата: 05.06.2023 15:43

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 4 червня.

Для відновлення світла на Херсонщині працювали  30 бригад – це 129 робітників та 55 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять  Високопілля та Херсон.

Фахівці операторів мобільного зв’язку відновили роботу 1 базової станції у селі Любимівка Бериславського району. Нині на звільненій Херсонщині працює 314 базових та 4 пересувні станції.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 35 з робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 2 адресами, де OSB-листами закрили 27 вікон в житлових будинках.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 45 979,6 гектара територій, з них 39 735,4 гектара – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено майже 74,2 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автомобільним транспортом  евакуювали 50 людей, з них 2 дитини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1 020 буханок хліба та  банок консерви. Також людям передали 135 гігієнічних наборів.

Працюємо далі!

З сайту Херсонської ОДА