Про оцінку шкоди довкіллю від російської агресії дізнавайтесь безкоштовно на освітній онлайн платформі Prometheus

Дата: 14.06.2023 09:59

Росія мусить заплатити за усе, що знищила. У тому числі за зруйноване довкілля. Але замало сказати «росія вчиняє екологічні злочини». Це треба доводити. Фактами. Цифрами. Факти треба фіксувати, цифри – обрахувати. Саме цьому – як рахувати збитки, завдані російською агресією довкіллю, природі – присвячений безоплатний курс на освітній платформі Prometheus «Оцінка шкоди довкіллю від російської агресії».

Провідні екологи, економісти, юристи навчать вас збирати та фіксувати докази, користуватися формулами, застосовувати законодавство. Також слухачі курсу дізнаються як правильно говорити про шкоду та збитки та довкілля; про пастки та підводні камені, які є у цій темі, отримають підказки з розстановки пріоритетів, пошуку джерел інформації.

Громади, місцеве самоврядування, власники підприємств, фахівці державних та комунальних установ, науковці заповідників та національних парків, лісівники і водники, природоохоронці, журналісти та блогери – це потенційна аудиторія освітнього курсу.

Дослідження збитків довкіллю внаслідок російської агресії допоможе громадам та установам отримати компенсації від держави та міжнародних донорів, сприятиме якісній підготовці планів відновлення. На міжнародному рівні – це ще один напрямок інформаційного спротиву, це спосіб викривати росію як всесвітнє зло.

ПРОГРАМА КУРСУ:

Модуль 1. Технічна оцінка шкоди, завданої довкіллю російською військовою агресією

Модуль 2. Методики економічної оцінки збитків, завданих природним ресурсам

Модуль 3. Правові засади оцінки та відшкодування збитків довкіллю внаслідок російської збройної агресії

Модуль 4. Як правильно говорити публічно про шкоду та збитки довкіллю від війни

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Реєструйтеся та проходьте навчання вже зараз за посиланням.

Курс розроблено ГО «Мережа захисту національних інтересів «АНТС»» в рамках проєкту “Together for Environmental Democracy, Justice, and the Rule of Law in Ukraine” (TEDJusticeROL ) /« «Разом за екологічну демократію, справедливість і верховенство права в Україні», фінансованого The U.S. State Department, Bureau of Democracy, Human Rights and Labor (DRL)