Вітання начальника Каланчацької селищної військової адміністрації З Днем батька

Дата: 18.06.2023 06:00

Вітаю всіх чоловіків, які носять горде звання – батько!

Як багато в цьому слові тепла, ласки, любові та почуттів, адже тато в усьому допоможе: дочку навчить бути ніжною, турботливою, сина - уміти за себе постояти, бути захисником і майстром своєї справи.

Тато - це рідна людина для когожного з нас, він подарував  нам життя, за його  руку ми тримались, коли робили перші кроки, кому мама розповідала про всі наші здобутки з моменту появи на світ.

Як складно бути Батьком з великої літери, особливо сьогодні, в ці буремні часи! Коли три покоління батьків пліч-о-пліч  захищають цілісність держави зі зброєю у руках, адже знають, що Україна – країна їх дітей.

Дорогі татусі, бажаю бути хорошими батьками, добрими, веселими дідусями і чоловіками! Миру Вам, міцного здоров’я, слухняних дітей і чарівних онуків!

Зі святом Вас, дорогі татусіЗ великою шаною і безмежною вдячністю!

З повагою, начальник Каланчацької селищної військової адміністрації  Світлана ФОМІНА