Спецпризначенці ЦСО «А» СБУ евакуювали херсонців із тимчасово окупованих і затоплених територій

Дата: 17.06.2023 17:00

Наші воїни не залишили в біді тих, хто постраждав від російського теракту на Каховській ГЕС.

І з перших днів трагедії співробітники Центру спецоперацій «А» разом із колегами з ЗСУ, ДСНС, ССО та іншими силами безпеки і оборони вивозили людей, які потрапили у пастку на лівому березі Дніпра. Окремо - доставляли продукти харчування та ліки за допомогою дронів.

Окупанти обстріляли одну з груп спецпризначенців, яка евакуювала цивільних. Але їхню позицію, обладнану на даху житлового будинку, було одразу знищено артилерійським ударом.

Ми щодня йдемо вперед заради тих, хто чекає на звільнення! І робимо все, щоб над кожним українським містом знову майорів жовто-блакитний прапор Перемоги!

відео за посиланням:https://www.facebook.com/watch/?v=1003760894309659

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики