Відбудована, зміцнена Україна – це захищеність від будь-яких форм російського терору – звернення Президента Володимира Зеленського

Дата: 20.06.2023 23:19

«Зараз наші воїни на Півдні, на Сході дуже активно знищують ворога, фізично очищуючи Україну. Так буде й надалі.

Захист від терору – це знищення терористів. І це гарантування, що у держави-зла більше ніколи не буде можливості привнести зло в Україну. Уже почались перші зустрічі в Лондоні в межах Конференції з відбудови України, яку ми готували разом із британськими друзями. Уже відбулись дискусії у Швейцарії та Німеччині, у Франції та Італії… Є робота різного рівня заради нашого відновлення. І ми спрямовуємо цю роботу так, щоб наша відбудова, наше відновлення стали не лише проектами будівництва, а глобальним проектом захисту.

Відбудована Україна, трансформована Україна, зміцнена Україна – це носій безпеки і гарант безпеки, це захищеність від будь-яких форм російського терору і захист від будь-яких повторень російської агресії».

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 482-го дня війни.

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики