Дізнавайтеся про цифрову безпеку на персональному рівні з безоплатного онлайн курсу на Prometheus

Дата: 21.06.2023 18:05

Донедавна проблема цифрової безпеки була актуальною лише для великих компаній та державних структур, а сьогодні вона стосується кожного з нас. У світі, де майже всі мають гаджети, підключені до інтернету, важливо знати, як убезпечити свою цифрову особистість, зменшити ризики витоку персональних даних та втрати цінної інформації.

Безоплатний курс «Цифрова безпека на персональному рівні» на освітній платформі Prometheus ‒ найкраща інвестиція часу та зусиль у вашу особисту безпеку в онлайн-середовищі. Під час навчання на курсі ви:

• докладно розглянете найпоширеніші цифрові загрози та дізнаєтеся, як на них правильно реагувати;
  • проаналізуєте, які дані треба захищати та яким чином;
  • з'ясуєте, у чому небезпека однакових паролів;
  • отримаєте рекомендації, як створити надійні паролі та де їх зберігати;
  • зрозумієте, чому електронна пошта – один із найважливіших цифрових активів кожного з нас;
  • дізнаєтесь, як вибрати месенджер для спілкування і на які налаштування безпеки треба звернути увагу;
  • визначите основні кроки захисту ваших пристроїв від фізичного доступу та інших загроз;
  • отримаєте поради, де брати ліцензійне програмне забезпечення;
  • довідаєтесь, як не втратити інформацію та які існують способи резервного копіювання даних.

На цьому курсі не буде складних формулювань чи незрозумілих технічних термінів. Авторка курсу познайомить вас з безпековими правилами легкою і доступною мовою, щоб кожен зміг комфортно інтегрувати їх у повсякденне життя.

Програма курсу:

Модуль 1. (Не)безпека у цифровому світі

Модуль 2. Паролі: ваша перша лінія захисту

Модуль 3. Безпека онлайн-акаунтів і месенджерів: додаткові налаштування

Модуль 4. Захист персональних пристроїв: базові правила

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Зареєструватись та пройти навчання можна вже зараз за посиланням.

Онлайн-курс «Цифрова безпека на персональному рівні» створено в межах грантової програми за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.