Каланчацька громада у скорботі у боях за Україну загинув - Кошелєв Юрій Миколайович.

Дата: 29.06.2023 16:08

Знову Каланчацьку громаду спіткала непоправна втрата, у важких боях з окупантами, загинув житель смт Каланчак - Кошелєв Юрій Миколайович.

Він поліг під час артилерійського обстрілу, поблизу  населеного пункту Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.

Юрій Миколайович був призваний на військову службу  по мобілізації до складу десантно-штурмового відділення. За час проходження служби  характеризувався з позитивної сторони, він не лише вміло виконував накази командування, а й  намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вдавався у турботи оточуючись та завжди намагався допомогти, чим міг.

Юрій був справжнім патріотом своєї Батьківщини, любив свою мову, шанував свої звичаї та традиції. Захищаючи Батьківщину від російських загарбників,  віддав найдорожче - своє життя... Він назавжди залишиться в нашій пам'яті.

У героя залишились діти та дружина. Каланчацька громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.

Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч людей.