Результати дослідження стану водойм на Херсонщині 26.06.2023

Дата: 26.06.2023 11:21

Чергове дослідження стану водойм на Херсонщині провели фахівці Державної екологічної інспекції.

Для аналізу спеціалісті відібрали проби у Дніпрі, в районі Антонівського залізничного мосту. Результати показали перевищення у 1,28 раза завислих речовин, а у 2,4 раза заліза загального.

Нафтопродуктів не виявлено. А розчинений кисень складає 5,3 мг/дм3 при нормі не менше 4,00 мг/дм3.

Поблизу Дар’ївки взято проби води з Інгульця. Фахівці зафіксували перевищення допустимої концентрації завислих речовин у 1,68 раза, заліза загального - у 2,3 раза, хлоридів - у 1,16 раза, сульфатів - у 2,4 раза. Кількість розчиненого кисню менша за норму і складає 2,5 мг/дм3.

У річках Кошовій та Вірьовчиній розчинений кисень в нормі. Проте зафіксовано нафтопродукти.

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики