Без папірців та хабарів: на порталі Дія можна буде отримати кваліфікаційні документи для моряків. Долучайтеся до бета-тесту

Дата: 28.06.2023 19:04

Незабаром на порталі Дія буде доступна революційна послуга — Отримання кваліфікаційних документів для моряків. Це перший сервіс у сфері, який усуне корупцію і повністю змінить підхід до комунікації між моряками та Адміністрацією судноплавства.

Долучитися до бета-тесту можна за посиланням.

Отримання кваліфікаційних документів для моряків — перша послуга масштабної цифрової трансформації сфери судноплавства. Раніше реєстр з документами моряків перебував у приватних руках, що зумовлювало ризик корупції. Складання іспиту чи отримання документів про кваліфікацію часто супроводжувалися корупційними схемами від приватних компаній. А рівень корупції у сфері становив до 150 млн доларів на рік.

Цифровізація сфери дасть змогу подолати корупцію і збільшити надходження до держбюджету. А морякам не доведеться відвідувати держоргани чи вимушено звертатися до приватних компаній, щоб отримати кваліфікаційний документ.

На порталі Дія ви зможете подати заяву про отримання:

• Професійного диплома (Certificate of Competency) та підтвердження до нього (Endorsement);
  • Сертифікатів компетентності;
  • Підтвердження до сертифікатів компетентності;
  • Свідоцтв фахівця про спеціальну підготовку

Невдовзі буде запущено бета-тест послуги. Взяти участь у тестуванні зможуть:

• випускники морських ЗВО;
  • моряки-капітани чи особи командного складу морських суден і суден змішаного плавання, які мають відповідну освіту, звання та кваліфікацію.

Реєструйтеся за посиланням.

Електронні послуги для моряків на порталі Дія реалізуються Мінвідновлення та Адміністрацією судноплавства, в співпраці з Мінцифрою за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».