Важка втрата: на війні загинув випускник Каланчацької ЗОШ № 2, Роман Олегович Пирог.

Дата: 07.07.2023 16:55

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються жити в наших серцях...
Сьогодні небесне військо поповнилося ще одним жителем нашої громади, своє безцінне життя за Незалежність України, за можливість жити в мирі й будувати світле майбутнє віддав ще зовсім юний випускник Каланчацької ЗОШ № 2 Роман Пирог.
Роман був кулеметником, загинув захищаючи Батьківщину, у бою на Запорізькому напрямку 05 липня 2023 року.
Рома був сильним, енергійним, добрим та готовим прийти на допомогу кожному, хто опинився в складних життєвих обставинах. Як  більшість молодих людей, будував плани на світле та мирне життя… але все обірвала війна.
Каланчацька громада висловлює щирі співчуття родині Романа. У скорботі та молитві низько схиляємо голови. Нехай Господь дасть рідним сил пережити велике горе. Пам’ять про справжнього захисника рідної землі завжди буде у наших серцях.
Низький уклін,вічна слава і світла пам'ять Герою..Фото без опису