Важка втрата: на війні загинув житель нашої громади Володимир Якименко

Дата: 14.08.2023 21:18

У безмежній скорботі вся Каланчацька громада. Своє безцінне життя  за можливість будувати своє  майбутнє у мирній, незалежній і такій рідній  Україні,  віддав житель села Хорли - Володимир Якименко.
  Все своє життя він проживав у с. Хорли. Тут народився, закінчив школу, створив родину. Маючи великий бойовий досвід, не зміг залишатися байдужим, що його рідне село паплюжать окупанти. Він  служив у 56 бригаді 21 батальйону “Сармат” з позивним " Плємяш" Сміливо і рішуче давав відсіч ворогу, бо мріяв повернутись додому, до рідних, до коханої дружини і своїх маленьких двох синочків ( 8 і 3,5 рочки)
  Володимир загинув  на 36 році життя, 13 серпня 2023 року  при виконанні бойового завдання.

Висловлюємо щирі співчуття родині Володимира. У скорботі та молитві низько схиляємо голови. Нехай Господь дасть рідним сил пережити велике горе. Пам’ять про справжнього оборонця рідної землі завжди буде у наших серцях. Низький уклін захиснику України

Вічна слава і світла пам'ять Герою...Фото без опису