Національний банк України ініціював нову хвилю благодійної акції "Смілива гривня"

Дата: 14.09.2023 20:50

Сьогодні монета, а завтра ракета!

З 4 вересня і до 30 листопада є чудова можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України.

Здавайте монети, а Національний банк разом із партнерами перетворить їх у допомогу для ЗСУ.

У межах акції "Смілива гривня" можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Також приймаються й банкноти.

Кошти можна здавати до відділень банків-партнерів акції, а саме: ПриватБанку, Ощадбанку та ПУМБ.

Приєднуйтеся до акції "Смілива гривня", підтримайте Збройні Сили України та допоможіть нашим героям.

Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції можна знайти за посиланням.
 (https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/)
#СміливаГривня

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики

20230912125654.jpg, фото