Вітання начальника селищної військової адміністрації з Днем селища Каланчак!

Дата: 16.09.2023 00:01

Шановні жителі селища Каланчак, дорогі земляки! День селища - особливе свято, яке об’єднує всіх жителів нашої громади, тих, чиєю працею воно створювалось та розвивалось. Наш Каланчак - це наша маленька Батьківщина - це не тільки краса й пам’ять про те, що дороге нам. Це справи й люди сьогодення. Це частина нас самих!

На жаль війна внесла в наше життя свої правила, і вже другий рік поспіль це свято затьмарене сумними подіями та  має гіркий присмак. З 24 лютого 2022 року наша громада була окупована, а її люди розділені. Частина залишилась і зараз перебуває у складних обставина, через постійний натиск військових окупаційних військ,  інша частина   жителів розкидана по всьому світу, залишившись без рідних, друзів, без майна і з нетерпінням чекає моменту повернення до рідних тенет, до того життя, яке у них було.

Багато хто з нас з завмиранням серця чекає  звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. Але де б ми не були, ми всі діти нашої маленької Батьківщини й обов’язково настане день, коли ми об’єднаємось знову.

А зараз  ми  маємо бути єдиними й згуртованими, спрямовувати свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану Перемогу, на деокупацію нашої громади, коли ми зможемо вільно і не боячись знову прогулятись по ріднім місцям.

Шановні земляки!

Бажаємо всім мирного неба, спокою та злагоди, добробуту, міцного здоров’я і родинного затишку.

Нехай у кожній домівці панує піднесений настрій, а кожного мешканця береже Господь!

З повагою, начальник Каланчацької селищної військової адміністрації Світлана ФОМІНА

Каланчак – краса моя і гордість !