Дата: 28.09.2023 19:53

Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня оголошує про організацію чергового БЕЗКОШТОВНОГО ЕВАКУАЦІЙНОГО РЕЙСУ до Польщі. У Польщі є можливість тимчасового безкоштовного розміщення у місті Бельсько-Бяла. Ви можете самостійно планувати свій маршрут далі у країни ЄС з території Польщі.

Попередньо рейс планується на жовтень 2023 року.

Також, додатково плануються евакуаційні рейси по території України зі східних областей (Запорізька, Дніпропетровська області).

Евакуюємо жінок, дітей та літніх людей, які проживають в містах, де ведуться активні бойові дії, а також людей з тимчасово окупованих територій, які перемістились до підконтрольної території України та прифронтових територій.

Отримати відповіді на усі питання, що вас цікавлять а також записатись на безкоштовний евакуаційні рейси, як до Польщі, так і по території України Ви можете за телефонами:

ГАРЯЧА ЛІНІЯ •

Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 17:00 📞+380683484225 Андрій •