Привітання голови Каланчацької селищної військової адміністрації з Днем учителя

Дата: 30.09.2023 11:22

Шановні працівники освіти, дорогі  учителі Каланчацької громади!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем  учителя, яке об’єднує всіх тих, хто запалює полум’я знань, відкриває нам дорогу у доросле життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в наших серцях.

Справжній вчитель – це покликання душі, це невтомна праця та самопожертва в ім’я світлого майбутнього України.  Завдяки повсякденній та відданій праці вчителів –  виростають  справжні патріоти, сини та доньки своєї Батьківщини, які стають гордістю нашої громади та нашої країни. Саме вчителі передають своїм учням  знання та досвід, вчать долати життєві труднощі, допомагати близьким та цінувати дружбу.

Дорогі учителі, так склалися  обставини часу, що вам випала доля вести навчально-виховний процес під час воєнного стану, періодично  перебуваючи в укриттях,  он-лайн, для наших діток, яких війна відірвала від  власних домівок і вони змушені переїхати жити і навчатися у різні куточки нашої неньки України та всього світу!

Дякую вам, шановні наші вчителі, за працю, тепло, знання та доброту, що вкладаєте у кожного свого учня. Ви з честю та гідністю тримаєте овітянський стрій!

Від щирого серця бажаю  вам міцного здоров’я, миру і добробуту у ваших сім’ях, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день та мирне небо над Україною!

Нехай ваші серця завжди будуть сповнені радістю і світлом! Зі святом, дорогі педагоги!

З повагою начальник Каланчацької селищної військової адміністрації Світлана ФОМІНА

Привітання з днем учителя 2023 - історія свята, вірші, проза і листівки для  педагогів - Апостроф