Привітання начальника Каланчацької селищної військової адміністрації з Днем захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 06:24

Дорогі захисники та захисниці України!

Шановні жителі Каланчацької територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Днем захисників і захисниць України!

День захисників і захисниць – передусім свято тих, завдяки кому ми втримали незалежність, маємо змогу жити своїм щоденним життям – працювати, творити, виховувати дітей.

Це свято – ще одна можливість подякувати за захист Силам оборони України у лавах яких служать наші  рідні, друзі, колеги.

Ми повинні забезпечувати нашій армії міцний тил – кожен у свій спосіб, але з максимальною самовіддачею, так, щоб це посилювало наших оборонців і наближало перемогу.

Сучасні воїни примножують і розвивають тисячолітні українські військові традиції.

Українська армія береже імена героїв минулих епох – від воїнів-русичів і козаків до січових стрільців і вояків УПА.

Своїм героїзмом, відвагою та самовідданістю нинішні захисники і захисниці України завоювали найвищий рівень довіри в українців серед державних та суспільних інститутів.

Війна формує та гартує українську націю. Своїм героїзмом ми викликаємо повагу і змінюємо світ. Боремося за свободу та незалежність, національну гідність.

Подвиг захисників України – це та велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. На превеликий жаль наша свобода та незалежність даються найдорожчою ціною – ціною життів українців! Не оминула скорбота і нашу громаду... Схилімо голови та вшануймо хвилиною мовчання пам’ять про полеглих воїнів-захисників України – наших земляків.

Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам'ять і шана Героям!

Від щирого серця вітаю зі святом захисників і захисниць України, які виконують священний обов’язок перед Українською державою і українським народом! Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба і щасливого майбутнього у вільній і незалежній Українській державі.

Щиро зичу кожному дому, родині миру, добра, злагоди, захисту Пресвятої Діви Марії і Господнього благословення у кожній добрій справі.

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою начальник Каланчацької селищної військової адміністрації Світлана ФОМІНА

З Днем захисників і захисниць України! – Нововолинська міська рада