Інформація щодо отримання матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету

Дата: 17.10.2023 06:12

У регіоні працює комісія з питань надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Херсонської області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин, яка розглядає звернення громадян та надає допомогу за рахунок коштів обласного бюджету.

До обставин, які підтверджують скрутне становище, належать:

- небезпечна подія, внаслідок якої завдано шкоду здоров’ю або збитки майну заявника, що призвели до його скрутного становища;

- хвороба заявника, яка потребує дороговартісного лікування, придбання  ліків чи фінансових затрат для проведення стаціонарного (амбулаторного) лікування, або виїзду для лікування на територію іншої області України;

- надзвичайна ситуація, яка може призвести до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника (аварія, пожежа, стихійне лихо, епідемія, аварійність житла, газо-, електро- постачання та користування); смерть годувальника, визнання його безвісно відсутнім або оголошення його померлим, внаслідок чого заявник опинився у скрутному становищі.

Для отримання матеріальної допомоги за рахунок коштів обласного бюджету необхідно подати/надіслати поштою до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації/фактичного проживання заяву на ім'я начальника Херсонської обласної військової адміністрації про надання матеріальної допомоги, написану власноручно (зразки заяв додаються) та докумени визначені у переліку. Звертаємо увагу, що копії документів обов’язково засвідчуються в установленому чинним законодавством України порядку. У наданні одноразової матеріальної допомоги може бути відмовлено у разі ненадання заявником документів, які підтверджують скрутне становище (їх недостовірності), або у разі повторного звернення для отримання одноразової матеріальної допомоги протягом одного календарного року.

Зразки заяв та перелік документів

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики