Навчання населення України щодо попередження ризиків від мін та ВНП

Дата: 23.10.2023 21:03

Після жорстокого повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року Україна є країною з найбільшим забрудненням від мін та вибухонебезпечних предметів (ВНП) у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами, що залишились на територіях проведення бойових дій, після численних обстрілів різних регіонів України, в деокупованих містах та селах як страшні “подарунки” від жорстокого і підступного ворога, а також потрапили до неконтрольованого обігу по території всієї країни.

Тому «Навчання населення України щодо попередження ризиків від мін та ВНП» (Explosive ordnance risk education – EORE) набуває все більшої актуальності. Мета цього курсу – підняття рівня поінформованості жителів всієї України щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів і формування в них навичок безпечної поведінки. ІНФОРМАЦІЯ ПРО КУРС

Автор: Управління інформаційних технологій Херсонської ОДА

Навчання населення України щодо попередження ризиків від мін та ВНП