Особливості декларування за 2021 – 2023 роки щодо порядку вилучення декларацій з відкритого доступу

Дата: 21.10.2023 17:05

Херсонська обласна військова адміністрація інформує, що відповідно до вимог пункту 211 Прикінцевих положень Закону України «Про запобігання корупції» керівники державних органів та органів місцевого самоврядування мають право звертатися з письмовим поданням до Національного агентства з питань запобігання корупції про вилучення з відкритого доступу декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які здійснюють свої службові повноваження перебуваючи на постійній основі на територіях, на яких ведуться активні бойові дії.

17 жовтня 2023 року набрав чинності Порядок вилучення з відкритого доступу декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затверджений наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 12 жовтня 2023 року № 221/23, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 жовтня 2023 року за № 1791/40847.

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики