На війні, захищаючи Україну від російських окупантів, загинув наш односелець - Свідов Анатолій Валерійович.

Дата: 06.11.2023 20:21

1 листопада 2023 року  при виконанні бойового завдання на Авдіївському напрямку загинув навідник-оператор БМП-1 мотопіхотного батальйону 53 окремої механізованої бригади - Свідов Анатолій Валерійович.

За час проходження служби  характеризувався з позитивної сторони, він не лише вміло виконував накази командування, а й  намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вдавався у турботи оточуючих та завжди намагався допомогти, чим міг.

Анатолій був справжнім патріотом своєї Батьківщини, любив свій край, шанував свої звичаї та традиції. Захищаючи Батьківщину від російських загарбників,  віддав найдорожче - своє життя, лише декілька днів він не дожив до свого 36 дня народження. Він назавжди залишиться в нашій пам'яті.

Каланчацька громада висловлює щирі співчуття рідним. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже загибель найріднішої людини — велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе, схиляємо голови в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.

Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч людей.