як ти? Особливості комунікацій з людьми, які пережили полон та катування

Дата: 08.11.2023 21:06

Як допомоги людям пережити травматичний досвід полону? Чи потребують вони особливого ставлення до себе? І яким воно має бути? Як правильно підібрати слова,? Що взагалі потрібно робити, аби просто надати підтримку?

Практичні відповіді надає посібник «Особливості роботи з пацієнтами, які пережили полон та тортури, сексуальне насильство пов’язане з конфліктом. Рекомендації для фахівців медичної сфери», створений на основі досвіду ГО «Блакитний птах» та ДЗ «Центр психічного здоров’я та реабілітації ветеранів «Лісова поляна» МОЗ України».

За посиланням: https://drive.google.com/file/d/1Z3bvEsmOomg0YbWFTeQuj4O04cvlV5-d/view