A A A K K K
для людей із порушенням зору
КАЛАНЧАЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Херсонська область

ЕкоСистема – вся екологічна інформація та послуги в один клік

Дата: 24.11.2023 18:04
Кількість переглядів: 78

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України  створили ЕкоСистему для того, щоб кожен мав актуальну достовірну інформацію про стан навколишнього середовища та природні ресурси, а також взаємодіяв з нами в прозорий і зручний спосіб.

Проєкт міститить:

  • моніторингові дані про стан повітря, води, ґрунтів у населених пунктах;
  • всі реєстри, які веде Міндовкілля та центральні органи влади, які координує;
  • повний спектр онлайн послуг для громадян та бізнесу з актуальними оновленнями за темами, календарями звітності, розсилками.

ЕкоСистема містить в собі такі електронні сервіси:

 е-Довкілля - тут зібрана уся інформація з установ, які здійснюють моніторинг довкілля за різними напрямками – повітря, вода, ґрунти тощо.

е-Повітря - це електронний сервіс зручного доступу до інформації про дозволені викиди в атмосферне повітря з функцією отримання такого дозволу. За допомогою сервісу можна подати документи на отримання дозволу; зареєструвати звіт з інвентаризації джерел викидів забруднюючих речовин; оформити сертифікат екологічного аудитора та скористатися іншими адміністративними послугами.

е-Ліс - це електронна система державного та громадського контролю за лісовим господарством. Можна оформити онлайн лісорубні та лісові квитки, сертифікати про походження лісоматеріалів, посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання.

е-Надрокористування - це електронна система обліку спеціальних дозволів на користування надрами та електронних аукціонів. Тут можна онлайн подати документи на оформлення спеціального дозволу на користування надрами за результатами продажу на аукціоні.

е-Вода - це електронна система обліку водокористувачів та забруднення водойм. Можна отримати онлайн дозвіл на спеціальне водокористування та подати щорічну звітність.

е-Відходи - це електронна система обліку та моніторингу відходів в Україні.  Доступні онлайн такі адміністративні послуги, як подання декларації про відходи, оформлення документів для транскордонного перевезення відходів, отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами чи ліцензій на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин.

е-Пестициди -це електронна система обліку пестицидів та агрохімікатів.  Можна онлайн оформлювати посвідчення про державну реєстрацію пестицидів і агрохімікатів, дозвіл на ввезення та застосування незарєстрованих пестицидів та агрохімікатів для наукових та дослідних цілей.

е-Екоконтроль - це електронна система екологічного контролю. За допомогою сервісу ви можете повідомити відповідні органи про протиправну діяльність, знайти інформацію про планові та позапланові перевірки, які проводяться Держекоінспекцією та їх результати.

е-Стратегічна екологічна оцінка - це електронна система стратегічної екологічної оцінки проєктів документів державного планування. Тобто оцінки ймовірних екологічних та соціально-економічних наслідків від реалізації різних сценаріїв довгострокового розвитку. Тут замовники можуть подати заяву про визначення обсягу СЕО, організувати громадські обговорення, отримувати зауваження і пропозиції від відповідних державних органів, прозвітувати про проведення стратегічної екологічної оцінки та інформувати про затвердження документа державного планування. Громадськість може надіслати свої зауваження та пропозиції замовнику СЕО, контролювати їх врахування та аналізувати відповідні звіти, а ще оперувати об’єктивною та достовірною інформацією.

е-Природно-заповідний фонд - це електронна система обліку та моніторингу використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. Тут можна знайти повну інформацію про природоохоронні території України, рослинний і тваринний світ, дізнатися про встановлені ліміти на використання природних ресурсів, а також скористатися відповідними адміністративними послугами онлайн.

е-Оцінка впливу на довкілля - електронна система оцінки впливу на довкілля. Користувачам доступна інформація з Реєстру оцінки впливу на довкілля, інформаційно - аналітична система обчислення ризиків для довкілля та відповідні адміністративні послуги.

 За допомогою ЕкоСистеми можна створити е-Кабінет  для зручного отримання довкіллєвих адміністративних послуги.

Посилання на  ЕкоСистему  https://eco.gov.ua/.

Автор: Управління внутрішньої та інформаційної політики

ЕкоСистема – вся екологічна інформація та послуги в один клік


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь