Вітання начальника селищної військової адміністрації з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 04:05

Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Сьогодні ми відзначаємо наше свято у найскладніший період в історії незалежної України. На нашу святу українську землю напала  московська орда. Багато представників місцевого самоврядування зі зброєю у руках захищають Україну, серед них є і наші колеги.

Сьогодні працівники місцевого самоврядування,  не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту, збирають  кошти на купівлю автомобілів, озброєння та засобів захисту для наших бійців на передовій. Допомагають на волонтерському фронті.

Дякую усім представникам місцевого самоврядування Каланчацької громади, які виїхали на підконтрольну територію та продовжують працювати. Дякую всім, хто не пішов на співпрацю з ворогом і залишився вірними своїх присязі та народу України. Ви показуєте приклад, як потрібно діяти у цей складний час.

Бажаю вам усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силахміцного здоров’я, родинного тепла та стійкості і віри в нашу Перемогу.

Миру нам після перемоги над московським злом.

З повагою, Світлана ФОМІНА

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – Надвірнянська районна  державна адміністрація

День місцевого самоврядування 2021 в Україні: привітання, картинки та  листівки