У боях за Україну загинув - Вознюк Богдан Миколайович

Дата: 20.12.2023 21:01

Наша громада втратила ще одного свого захисника. У важких боях з окупантами, загинув житель селища Каланчак - Вознюк Богдан Миколайович.
Богдан Миколайович, народився в Житомирській області смт Лугини. У  1991 році разом з родиною переїхали до Каланчака Херсонської області. Тут він закінчив школу, тут його проводжали у армію. Після проходження строкової військової служби, переїхав до Києва та вступив до Національного медичного університету, втіливши свою мірю, стати лікарем.
Богдан Миколайович лікар невідкладних станів, кардіолог, невропатолог. Він працював:  лікарем станції швидкої допомоги,начальником з медичної частини суворовського училища імені Богуна, головним лікарем приватної клініки «Інститут проблем терапії »
З 25 лютого 2023 року пішов на службу в лави  ЗСУ - лейтенант медичної служби. В жовтні 2023 року отримав поранення.Помер 11 грудня 2023 року.
Каланчацька громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисника України. Складаємо доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, та розділяємо невимовний біль важкої втрати.
Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – вічна.
Герої не вмирають! Світла пам`ять про захисника України збережеться у серцях тисяч людей.