Вітання начальника військової адміністрації з Різдвом Христовим!

Дата: 24.12.2023 18:53

Шановна громадо! 25 грудня із більшістю вірян християнського світу ми святкуємо найбільше свято року - Різдво Христове.
Кожен вірянин надає особливого змісту Різдву. Це час, коли ми вітаємо один одного, висловлюємо найтепліші побажання, наповнені очікуванням чуда, душевного тепла і надії.
І нехай рік, що минає, був для всієї України справжнім випробуванням на міцність, через повномасштабну війну, яку розпочала росія. Однак ми не здаємось. Ми об’єднали зусилля, сміливо протистоїмо ворогу та стоїмо на захисті безпеки і свободи не лише України, а й всього цивілізованого світу.
Бажаю вам, щоб цей Різдвяний день був для вас часом радості та миру.
Нехай Віфлеємська зірка осяє благодаттю кожну родину та об’єднає нас усіх і тих, хто святкує в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто стоїть на захисті Батьківщини, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай ваші домівки наповняться величними колядками, теплом і затишком.

Христос народився! Щасливого Різдва!

З повагою, начальник селищної військової адміністрації Світлана ФОМІНА

Привітання Бершадського міського голови | Новини | Офіційний сайт  Бершадської міської ради, Вінницької області