ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ громадського обговорення щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької селищної територіальної громади, що відбулося протягом 25.10.2023 р. – 25.12.2023 р.

Дата: 06.01.2024 12:40

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення

Зважаючи на масові військові злочини проти мирного населення та антиукраїнський характер дій російської федерації у 2014-2023 р.р., враховуючи звернення політичних партій та мешканців громади, з метою врахування громадської думки мешканців Каланчацької селищної територіальної громади, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст. 42  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням начальника Каланчацької селищної військової адміністрації від 24 жовтня 2023 року  № 48-од "Про  початок проведення консультацій з громадськістю,  щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької територіальної громади Скадовського району Херсонської області"

Питання або назва проєкту, винесеного на обговорення

Відповідно до розпорядження начальника Каланчацької селищної військової адміністрації від 24 жовтня 2023 року , інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької селищної територіальної громади було оприлюднено 25 жовтня 2023 року на веб-сайті Каланчацької селищної  ради, сторінці Каланчацької селищної ради у соціальній мережі Facebook.

Громадське обговорення проводилося шляхом направлення пропозицій  при заповненні  Google форми.

Інформація про осіб, що взяли участь в обговоренні

25.12.2023 року закінчилося громадське обговорення щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької селищної територіальної громади. Протягом двох місяців в обговоренні  взяла участь 21 особа  шляхом заповнення Google форми.

Інформація про пропозиції, що надійшли до органу виконавчої влади за результатами обговорення

Узагальнений аналіз пропозицій, що надійшли під час проведення громадського обговорення шляхом заповнення Google форми щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької селищної територіальної громади, що проводилося відповідно до розпорядження начальника Каланчацької селищної військової адміністрації  від 24 жовтня 2023 р. №48-од – додається.

Інформація про рішення, прийняте за результатами обговорення

Пропозиції, що надійшли під час проведення громадського обговорення шляхом заповнення Google форми щодо перейменування села Максима Горького Каланчацької селищної територіальної громади, що проводилося відповідно до розпорядження начальника Каланчацької селищної військової адміністрації голови від 24 жовтня 2023 р. №48-од, винесено на розгляд  комісії.

Ознайомитись з повним звітом, можна за посиланням

Куди подавати декларацію (звіт) і сплачувати податок при зміні суб'єктом  господарювання адміністративного району