За тиждень їй мало виповнитись 27 років: історія загиблої в авіакатастрофі Тетяни Шутяк у спецпроєкті «Борт 54»

Дата: 16.01.2024 14:30

МВС розпочинає цикл документальних фільмів «Борт 54», у яких згадуватимемо загиблих під час падіння гелікоптера 18 січня 2023 року – керівництва та працівників МВС, пілотів ДСНС, жителів Броварів.

Першою з них стала розповідь про заступницю керівника Патронатної служби МВС України Тетяну Шутяк.

У пам’ятному інтерв’ю мама Валентина та сестра Наталя згадують про синьооку світловолосу Тетяну Шутяк, як про наполегливу та енергійну дівчину, яка попри все ставила роботу та інтереси держави на перше місце.

«Вона працювала заради України. Телефоную до неї о 23 годині – вона на роботі, о пів на дванадцяту – вона ще на роботі. Мамо, іде війна в країні, не до спокою», — розповідає мати Тетяни Шутяк.

Тетяна долучилася до команди МВС у 2021 році. До цього навчалася в Одеській юридичній академії, стажувалася в апараті Верховної Ради України, була помічницею на той час народного депутата Дениса Монастирського.

У день авіакатастрофи Тетяна Шутяк разом із колегами була на борту гелікоптера – летіла у відрядження на схід України. О 08:20 гелікоптер зазнав авіакатастрофи над містом Бровари. Повну історію Тетяни Шутяк дивіться у пам’ятному інтерв’ю циклу фільмів «Борт 54»: https://www.youtube.com/watch?v=IvujB76FpO0.

Департамент комунікації МВС України