Борт 54: «Він був справжнім державником, робив все для людей», – дружина загиблого в авіакатастрофі Державного секретаря МВС Юрія Лубковича

Дата: 16.01.2024 14:33

Стрімка політична кар’єра, активна громадська діяльність, амбітні плани на майбутнє… Одного ранку все це обірвалося.

18 січня 2023 року гелікоптер, на борту якого перебувало керівництво Міністерства внутрішніх справ, зазнав аварії у Броварах. Серед людей, які перебували на борту був і Державний секретар МВС Юрій Лубкович.

У документальному проєкті "Борт 54" дружина загиблого Галина Лубкович пригадує найяскравіші сторінки життя свого чоловіка. Його економічну та політичну кар’єру, роботу в різних державних установах.

Галина розповідає, що їхній маленький син Данило, попри постійний сум за татом, дуже пишається ним та в усьому його наслідує: «У нього тепер кожна сходинка росту – «Я хочу так як тато».

Детальніше про історію Юрія Лубковича дивіться у пам’ятному інтерв’ю з циклу серій «Борт 54»: https://youtu.be/F90ePMP43k0?si=nKE756ewMj39n5Gm

Департамент комунікації МВС України